2-IZBOVÝ BYT AGÁTOVA, ROVINKA

CALMA GROUP ponúka na predaj nadčasový, priestranný, kompletne zariadený 2-izbový byt na Agátovej ulici, v Rovinke. Tento byt je výborná voľba na bývanie a zároveň predstavuje skvelú investíciu na následný prenájom. Je moderne zariadený a pripravený na nasťahovanie bez dodatočných investícií.

VÝMERA: Byt má úžitkovú plochu 51,43m2 a terasa 44m2.

ORIENTÁCIA: Východ

POSCHODIE: Byt sa nachádza na prízemí 0/2

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:
Vstupná hala, po ľavej strane sa nachádza kúpeľňa so sprchovým kútom, WC, umývadlom, spálňa, spoločnú časť tvorí kuchyňa s obývačkou, z ktorej sa vychádza priamo na terasu. Vstup do bytu je možný cez hlavný vchod bytového domu alebo bočným vchodom zozadu.

VYBAVENIE:
- plastové okná
- interiérové žalúzie
- bezpečnostné dvere
- zabezpečovací systém značky Jablotron, 4x kamery značky Hikvision + rekordér
- veľkometrážna dlažba 60x60cm v celom byte spolu (95,43 m2)
- sadrokartónové podhľady s osvetlením v celom byte, benátska štuka
- nadštandardné zásuvky a vypínače Legrand
- v predsieni je vstavaná na mieru robená skriňa s množstvom úložného priestoru, vitrína a botník
- kúpeľňa so sprchovým kútom, WC, umývadlom a kúpeľňovým nábytkom na mieru
- nadčasová na mieru robená kuchynská linka s vysokým leskom so zabudovanými spotrebičmi (umývačka riadu, elektrická rúra , chladnička s mrazničkou značky Whirlpool a zabudovaný kávovar značky Whirpool ixelium, práčka so sušičkou značky AEG, keramická indukčná doska Gorenje, drvič odpadu Insinkerator), barový pult, ktorý je súčasťou kuchynskej linky s dvoma barovými stoličkami
- spálňa disponuje takisto na mieru robeným nábytkom (skriňa, v ktorej je umiestnení bezpečnostný trezor, priestranná skriňa, ktorá je z časti ako knihovňa a spodná časť komoda na uskladnenie vecí), nočné závesy na okná
- obývaciu izbu tvorí na mieru robený nábytok, sedačka v tvare U, tieniace závesy, TV
- zimná záhrada je zastrešená, položená veľkometrážna dlažba ako v byte, obklad je z prírodného kameňa, oplotenie je betónový plot s bráničkou, cez ktorú viete výjsť von (zadný vchod), zastrešená baldachýnom, relaxačná zóna vo forme luxusnej jacuzzi s nerezovým rámom (prívod 380 voltov), záhradné sedenie, zostava na cvičenie z nerezového materiálu, k dispozícií aj drevená na mieru robená skriňa pre uskladnenie veci. Terasa disponuje okrem svietidiel aj špeciálnymi svietidlami, ktoré slúžia ako ohrievače
- vlastná kotolňa s plynovým kotlom (využitie aj ako malú technickú miestnosť cca 1,50m2)
- zariadenie v cene bytu presne ako je zobrazené na fotkách.

BYTOVÝ DOM:
- kolaudácia v roku 2013
- železobetónová konštrukcia, tehla
- bezpečnostný dvere
- pre vlastníkov bytu k dispozícií kočikáreň

MESAČNÉ PREVÁDZKOVÉ NÁKLADY: 145€ ( z toho elektrina 32€, plyn 26€, internet 18€, voda je započítaná v cene nájmu a je na základe reálnej spotreby vyúčtovaná)

PARKOVANIE:
K bytu prislúcha 5x vyhradené parkovacie státia pred bytovým domom (3 parkovacie miesta vedľa seba, oproti ďalšie 2 vedľa seba), v cene bytu je 1x parkovacie státie, zvyšné možnosť dokúpiť, zároveň možnosť investície na prenájom prípadne stavbu garáže (cena za jedno miesto 10.000 eur), pri kúpe všetkých 4 miest možnosť dohody.

LOKALITA:
Výborná občianska vybavenosť v podobe blízkeho obchodného centra CITY PARK Rovinka, Billa, iné. Priamo v obci nájdete základnú školu, škôlku, viacero potravín, výborných reštaurácii a kaviarní. V priamom susedstve bytového domu sa nachádza zastávka MHD. Voľnočasové vyžitie dopĺňa možnosť využitia krásnych cyklotrás, ktoré Vás dovedú k medzinárodnej cyklotrase popri Dunaji. Počas letných dní si môžete spestriť deň kúpaním v prírodných kúpaliskách, kde medzi najobľúbenejšie už tradične patria jazerá Nové Košariská. V blízkosti sa nachádza aj X-Bionic Sphere v Šamoríne - športový a voľnočasový rezort s ideálnymi podmienkami pre profesionálny aj amatérsky šport, ale aj príjemný relax, kvalitnú gastronómiu a zmysluplné trávenie voľného času. Rýchla dostupnosť do Bratislavy (cca 15 minút) a v blízkosti sa viete napojiť na diaľnicu R7.

VÝHODY:
- výborná dopravná dostupnosť a občianska vybavenosť
- tichá lokalita
- bývanie s atmosférou dovolenky
- priestranná terasa so sedením a jacuzzi
- zastrešená terasa
- rýchla dostupnosť na diaľnicu
- parkovacie státie v cene bytu s možnosťou dokúpenia ďalších 4
- nábytok v celom byte je na mieru a zariadenie je v cene

CENA: 249.900 EUR

V cene je zahrnutá provízia realitnej kancelárie, vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti a kompletný právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou. Pri kúpe nehnuteľnosti poskytujeme finančné poradenstvo a hypotekárny servis. V prípade investičného záujmu s následným prenájom nehnuteľnosti Vám radi pomôžeme.

KONTAKT:
Mgr. Martina Kohútová
+421 904 220 647
martina.kohutova@calmagroup.sk


Fotogaléria


Lokalita


Kontaktujte nás

{/IF_ACCEPTED_MARKETING_COOKIES} {/IF_ACCEPTED_MARKETING_COOKIES}