3-IZBOVÝ BUNGALOV, DVOJDOM S 2 BYTOVÝMI JEDNOTKAMI, VEĽKÝ GROB

CALMA GROUP ponúka na predaj slnečný, priestranný 3 izbový bungalov so záhradou a dvoma parkovacími miestami vo Veľkom Grobe. Ide o dvojdom s dvoma bytovými jednotkami. K domu prislúcha záhrada a dve parkovacie miesta na pozemku.

VÝMERA: Rodinný dom A - úžitková plocha je 88 m2 a výmera pozemku 219 m2 / Rodinný dom B – úžitková plocha je 82 m2 a výmera pozemku 174 m2.

DOM: Sedlová strecha s betónovou škridlou, brúsená tehla, pozemok je rovinatý, zateplený polystyrénom, plastové okná (izolačné trojsklo), plynový kotol, pripojenie na všetky inžinierske siete: voda, elektrina, plyn, žumpa (predpríprava na kanalizáciu), elektrické podlahové kúrenie so samostatným ovládaním v každej miestnosti. Domy sú skolaudované.

VYBAVENIE: Dom sa predáva v štádiu holodom, súčasťou holodomu sú elektroinštalácie, zásuvky, vypínače, príprava na klimatizáciu, príprava na alarm, príprava na vonkajšie žalúzie, príprava na kamerový systém, vodoinštalačné a odpadové prípojky, maľovka, zámková dlažba pre parkovanie (spevnené betónom), Gabiónový plot v prednej časti pozemku a vzadu je betónový plot a terasa.

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: Vstupná predsieň, súčasťou domov je priestranná technická miestnosť, kúpeľňa so sprchovacím kútom a vaňou, samostatne WC s umývadlom, denná časť je obývačka s kuchyňou a jedálňou, nočnú časť tvoria dve samostatné izby.

PARKOVANIE: možnosť parkovať na pozemku.

LOKALITA: Obec Veľký Grob je vzdialená len 8 km od Senca a slnečných jazier, mesto Trnava sa nachádza vo vzdialenosti 20 km a mesto Bratislava 35 km. Obec má kompletnú občiansku vybavenosť, poštu, zdravotné stredisko, materskú, základnú školu, obchody, kaviareň.

VÝHODY: tehlový dom, tichá časť obce,občianska vybavenosť, bezproblémové parkovanie, terasa so záhradou, kúpou voľný.

CENA: DOM A v štádiu holodom 175.000 € / DOM B v štádiu holodom 163.000 €

V cene je zahrnutá provízia realitnej kancelárie, vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti a kompletný právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou. Pri kúpe nehnuteľnosti poskytujeme finančné poradenstvo a hypotekárny servis.

KONTAKT:

Mgr. Martina Kohútová

+421 904 220 647

martina.kohutova@calmagroup.skFotogaléria domu A

Fotogaléria domu B


Lokalita


Kontaktujte nás

{/IF_ACCEPTED_MARKETING_COOKIES} {/IF_ACCEPTED_MARKETING_COOKIES}