4 - IZBOVÝ RODINNÝ DOM
TOPOĽČANY

CALMA GROUP ponúka exkluzívne na predaj kompletne zariadený, slnečný, priestranný 4 izbový samostatne stojaci rodinný dom s krásnym pozemkom v meste Topoľčany.

VÝMERA: úžitková plocha je 131 m2 a výmera pozemku 701 m2.

POPIS DOMU:

strecha sedlová

tehlový rodinný dom

samostatne stojaci rodinný dom

pripojenie na všetky inžinierske siete: voda, elektrina, kanalizácia, plyn

orientácia predná časť domu JZ, zadná časť do záhrady SJ

dom bol postavený v roku 1950

prístavba - záhradný domček prípadne hosťovský domček s kúpeľnou

zasklenená veranda 5m2

balkón o rozlohe 3m2, pivnica je o rozlohe 11m2 (čiastočne podpivničený), špajza je 9m2

rekonštrukcia prebehla v roku 2010 (kompletná rekonštrukcia na poschodí, prízemie čiastočná rekonštrukcia).

EXTERIÉR – pozemok o rozlohe 701m2, na pozemku sa nachádza garáž 19m2, parkovanie možné aj vo dvore na príjazdovej ceste.

VYBAVENIE: Kuchynská linka so spotrebičmi rúra, mikrovlnka, chladnička, celý dom je vykurovaný pomocou plynového kotla, podlaha je laminát a dlažba, pripojenie satelit, zariadenie je v cene domu.

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: Na prízemí rodinného domu sa nachádza veranda cez ňu sa vchádza do priestrannej chodby, oddelená kuchyňa, 2 samostatné izby, ktoré slúžia ako jedáleň a obývačka, kúpeľňa s vaňou, WC a umývadlom. Na poschodí sa nachádzajú 2 samostatne izby a druhá kúpeľňa so sprchovacím kútom, WC a umývadlom. Menšia izba na poschodí disponuje balkónom s výhľadom na ulicu.

PARKOVANIE: možnosť parkovať na pozemku a v garáži.

MESAČNÉ NÁKLADY: 120€ (elektrina 22€, voda 20€ a plyn 40€).

LOKALITA: Rodinný dom je situovaný vo veľmi dobrej lokalite výlučne rodinných domov v pešej dostupnosti železničnej stanice, park a centrum mesta. Zabezpečená cestná a železničná doprava (priame spojenie medzi Topoľčanmi a Bratislavou). Kompletná občianska vybavenosť, sieť obchodov vrámci mesta – Tesco, Billa, Lidl, Kaufland, zdravotné stredisko, materská škôlka, základná škola, Obchodná akadémia a mnoho iných stredných odborných škôl. Mesto Topoľčany sa nachádzajú len 1,5 hodiny autom z hlavného mesta a 20 km z Partizánskeho v Nitrianskom kraji.

VÝHODY: tichá lokalita, krásny pozemok so záhradou, veranda a záhradný domček, garáž, bezproblémové parkovanie, zariadenie v cene domu, kúpou voľný.

CENA: 224.000 €

KONTAKT:

Mgr. Martina Kohútová

+421 904 220 647

martina.kohutova@calmagroup.skFotogaléria


Lokalita


Kontaktujte nás

{/IF_ACCEPTED_MARKETING_COOKIES} {/IF_ACCEPTED_MARKETING_COOKIES}