1-IZBOVÝ BYT
Dúbravka, Bratislava

CALMA GROUP ponúka exkluzívne na predaj 1-izbový byt v pôvodnom stave na ulici Drobného, mestská časť Dúbravka. Tento byt je výborná voľba pre tých, ktorý si chcú prerobiť bývanie podľa vlastných predstáv, rovnako ako aj investičný zámer s následným prenájmom.

VÝMERA: Byt má úžitkovú plochu 39,03m2 (z toho pivnica 1,4m2)

ORIENTÁCIA: Južná strana

POSCHODIE: Byt sa nachádza na 7/13

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: Byt pozostáva zo vstupnej predsiene s priestorom na vstavanú skriňu, priestrannej obývacej izby, samostatnej kuchyne, kúpeľne a WC. Kúrenie je ústredné prostredníctvom radiátorov, v byte je aj plyn.

VYBAVENIE: Byt sa predáva bez zariadenia a pôvodnom stave.

BYTOVÝ DOM: Bytový dom bol daný do užívania v roku 1973, panelový bytový dom, zateplený, bezpečnostné dvere s čipom, výťah osobný aj nákladný, rekonštrukcia spoločných priestorov na prízemí bytového domu vrátane výťahov z roku 2021.

MESAČNÉ PREVÁDZKOVÉ NÁKLADY: 130€

PARKOVANIE: bezproblémové verejné parkovanie v okolí bytového domu

LOKALITA: Dúbravka je skvelá lokalita s množstvom zelene, kompletná občianska vybavenosť, rýchla dostupnosť na diaľničné obchvaty, v pešej dostupnosti obchodný dom Saratov, Billa, reštaurácie, kaviarne, lekárne, pošta, zdravotné stredisko, škôlky, detské ihriská, tenisové kurty, veterinárna klinika Sibra.

DOPRAVNÉ SPOJENIE: dostupnosť zástavky MHD s priamymi spojmi do centra mesta a ostatných okolitých častí.

VÝHODY: výborná dopravná dostupnosť, kompletná vybavenosť, byt orientovaný na svetelnú stranu s dostatkom prirodzeného svetla, pivnica, dispozičné riešenie, kúpou voľný.

CENA: 102.900€ (vrátane pivničnej kôbky)

V cene je zahrnutá provízia realitnej kancelárie, vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti a kompletný právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou. Pri kúpe nehnuteľnosti poskytujeme finančné poradenstvo a hypotekárny servis. V prípade investičného záujmu s následným prenájom nehnuteľnosti Vám radi pomôžeme.

Fotky bytu sú ilustračné a sú majetkom Realitnej kancelárie Calma Group s.r.o.

KONTAKT:

Mgr. Martina Kohútová

+421 904 220 647

martina.kohutova@calmagroup.skFotogaléria


Lokalita


Kontaktujte nás

{/IF_ACCEPTED_MARKETING_COOKIES} {/IF_ACCEPTED_MARKETING_COOKIES}