3-IZBOVÝ BYT
TOMÁŠIKOVÁ, BRATISLAVA

CALMA GROUP ponúka exkluzívne na predaj priestranný, 3-izbový byt na Tomášikovej ulici, Bratislava. Tento byt je výborná voľba na bývanie a zároveň predstavuje skvelú investíciu na následný prenájom. Byt sa predáva bez zariadenia. Možnosť zakúpenia parkovacích státi.

Úžitková plocha bytu je 83m2 + 2x terasa 10,8 m2. K bytu prislúcha pivnica a 2 parkovacie miesta.

Dispozícia bytu:

Vstupná hala, obývačka spojená s kuchyňou, terasa, nočná časť pozostavá z 2 samostatných izieb, z ktorých je možnosť výjsť na terasu, kúpeľńa s vaňou, samostatné WC.

Poschodie: 

Byt sa nachádza na 2/5

Bytový dom:

kolaudácia v roku 2018
železobetónové obvodové múry
tehla vnútorné priečky
bezpečnostný dvere

Výhodou lokality je, že ponúka v bezprostrednej blízkosti Kaufland, futbalový štadión Pasienky, Klientské centrum, Fresh market, R1 - obchodné centrum, jazero Kuchajda, Železničná stanica BA - Nové Mesto, Národný futbalový štadión, Športová hala Pasienky, Zimný štadión Ondreja Nepelu, Billa, Multifunkčné športové centrum FitCamp Drieňová, základné školy, škôlky a mnoho ďalších obchodov, reštauračných zariadení a kaviarní. Táto obľúbená mestská časť Ružinov poskytuje výbornú infraštruktúru, ktorá zabezpečuje pohodlné bývanie a aktívny život. Táto lokalita patrí medzi mestské štvrte s množstvom zelene, parkov, parčíkov a viacerými jazerami, ktoré poskytujú obyvateľom priestor na kúpanie, športovanie, prechádzky a relax.

Cena bytu: 338.000 € s možnosťou zakúpenia dvoch parkovacích státiFotogaléria


Lokalita


Kontaktujte nás

{/IF_ACCEPTED_MARKETING_COOKIES} {/IF_ACCEPTED_MARKETING_COOKIES}