Na predaj 2-izbový byt
Čiližská, Vrakuňa

CALMA GROUP ponúka exkluzívne na predaj 2-izbový byt v pôvodnom stave na ulici Čiližská, mestská časť Vrakuňa. Tento byt je výborná voľba pre tých, ktorý si chcú prerobiť bývanie podľa vlastných predstáv, rovnako ako aj investičný zámer s následným prenájmom.

VÝMERA:
Byt má podlahovú plochu 70,79m2 (z toho loggia je 3,81m2 a pivnica 3,06m2). Úžitková plocha bytu je 63,92m2.

ORIENTÁCIA: V-Z

POSCHODIE:
Byt sa nachádza na 4/6.

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:
Byt pozostáva zo vstupnej predsiene s priestorom na vstavanú skriňu, priestrannej obývacej izby, samostatnej kuchyne s jedálňou, kúpeľne a WC. Kúrenie je ústredné prostredníctvom radiátorov, v byte je aj plyn. Z obývačky je vstup do zasklennej loggie.

VYBAVENIE: 

Byt sa predáva zariadený a je v pôvodnom stave, okrem výmeny bezpečnostných dverí, všetkých okien za plastové, podlahy v celom byte vrátane loggie a výmena posuvných dvierok na loggii v roku 2010, výmena radiátorov a meračov prebehla v roku 2022. Byt má zriadený optický internet a TV od Slovak Telekom.

BYTOVÝ DOM:

Bytový dom bol daný do užívania v roku 1976

Panelový bytový dom, zateplený

Bezpečnostné dvere

Výťah osobný

Rekonštrukcia spoločných priestorov v celom bytovom dome vrátane výťahov z roku 2023

Stupačky v roku 2022

MESAČNÉ PREVÁDZKOVÉ NÁKLADY: 232€ (z toho elektrina 21€, plyn 5€)

PARKOVANIE: Bezproblémové verejné parkovanie v okolí bytového domu

LOKALITA:
Byt sa nachádza v príjemnej časti Vrakune s veľmi dobrou občianskou vybavenosťou a dostupnosťou, či už na mestskú dopravu, alebo na obchvat. Prináša život v príjemnom zelenom prostredí a oddelený od hlavných tepien ponúka ticho a pokoj. V neďalekom Vrakunskom lesíku nájdete miesto na oddych, ohnisko, či bufet. Obyvatelia majú pohodlne na dosah potraviny Tesco, Terno, kaviarne, reštaurácie, medicínske služby, supermarkety, poštu, banky, kaderníctvo a iné. V bezprostrednom okolí sa nachádza gymnázium a základná škola. Na Čiližskej vznikne hneď vedľa nástupišťa autobusov a trolejbusov aj nová železničná zastávka Vrakuňa. Po otvorení bratislavského nultého obchvatu, diaľnice D4 a rýchlostnej cesty R7 nastala výrazná zmena a zlepšenie dopravnej situácie a Vám tak nehrozí státie v dopravnej zápche.

DOPRAVNÉ SPOJENIE: Dostupnosť zástavky MHD s priamymi spojmi do centra mesta a ostatných okolitých častí

VÝHODY: výborná dopravná dostupnosť, kompletná vybavenosť, rýchla dostupnosť na D4 a R7, loggia a pivnica, dispozičné riešenie, kúpou voľný.

CENA: 144.900 (vrátane pivničnej kôbky)

V cene je zahrnutá provízia realitnej kancelárie, vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti a kompletný právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou. Pri kúpe nehnuteľnosti poskytujeme finančné poradenstvo a hypotekárny servis. V prípade investičného záujmu s následným prenájom nehnuteľnosti Vám radi pomôžeme.

KONTAKT:

Mgr. Martina Kohútová

+421 904 220 647

martina.kohutova@calmagroup.sk


Fotogaléria


Lokalita


Kontaktujte nás

{/IF_ACCEPTED_MARKETING_COOKIES} {/IF_ACCEPTED_MARKETING_COOKIES}