Na prenájom 2-izbový byt
Kadnárova, Rača

CALMA GROUP ponúka na prenájom moderný, útulný, priestranný 2-izbový byt na Kadnárovej ulici v Rači. Tento byt je výborná voľba pre tých, ktorý hľadajú príjemné bývanie s možnosťou rýchlej dostupnosti aj na pešo, s množstvom zelene a rôznych voľno časových aktivít. Skvelá možnosť aj na prácu z domu nakoľko byt je v tichej lokalite.

VÝMERA:
Byt je o rozlohe 78,13m2 z toho exteriérová plocha terasy je 9,05m2.

ORIENTÁCIA: V-Z

POSCHODIE: Byt sa nachádza na 3/7

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:

Priestranná vstupná chodba s úložným priestorom, ďalej prechádzame do dennej časti a to obývačky s kuchyňou a jedálenskou časťou, z obývačky je vstup na terasu, ďalej je samostatná izba spálňa, priestranný šatník v samostatnej miestnosti, v byte sa nachádza kúpeľňa a oddelene WC.

VYBAVENIE:

Byt sa prenajíma kompletne zariadený, kuchyňa disponuje kompletným vybavením vrátane všetkých spotrebičov rúra, mikrovlnka, indukčná varná doska, umývačka riadu, digestor, chladnička s mrazničkou a kuchynského príslušenstva vrátane jedálenského setu. Obývačka je plne vybavená sedačkou, konferenčným stolíkom, TV skriňou (televízor možnosť dohody s majiteľom). Spálňa je vybavená manželskou posteľou s dvoma závesnými stolíkmi, komodou a skriňou s množstvom úložného priestoru. Kúpeľňa disponuje klasickou zabudovanou vaňou, umývadlom so skrinkou a práčkou. Toaleta je samostatne oddelená a disponuje aj ďalším umývadlom a skrinkou. V byte je zriadený TV a internet od Orange a je v cene nájmu. Kúrenie je riešené samostatne, každý byt má vlastné vykurovanie prostredníctvom digitálneho termostatu napojeného na radiátory s meračmi. K bytu prislúcha vonkajšie parkovacie státie. V byte sú namontované sieťky, vonkajšie elektrické žalúzie a klimatizácia.

BYTOVÝ DOM: skolaudovaný v roku 2018, vstupná brána na čip, novostavba

PARKOVANIE: 1x vonkajšie parkovacie miesto

LOKALITA:

Výhodou bytu je vyhľadávaná lokalita s kompletnou občianskou vybavenosťou v tesnej blízkosti malokarpatskej prírody a malebných vinohradov. Nachádza sa v susedstve známych novostavieb Zlaté krídlo či Rínok Rača, je tu kvalitná dopravná napojenosť, výborné mestské bývanie. Okolie obklopené zeleňou a parkmi so zástavbou nízko-podlažných bytových domov, základná škola, gymnázium, pošta, večierka, kaviareň, cukráreň, parky s detskými ihriskami, v pešej dostupnosti sú potraviny, materská škola, kúpalisko Krasňany, bežecká dráha, fitness, zastávky autobusov a električiek do centra BA. Neďaleko vinohrady a krásne prostredie lesov Malých Karpát, ideálne pre turistov a cyklistov.

VÝHODY: kompletne zariadený so samostatným šatníkom, presvetlený, priestranná terasa so sedením, novostavba, parkovacie státie, skvelá dostupnosť aj na pešo, blízkosť MHD, rýchla dostupnosť na R7.

CENA PRENÁJMU: 850€ (vrátane energií, internetu a parkovacieho státia)

Nájomné je 668€/mes. + energie 182€/mes.

Tento nájom prebieha v režime Nájom plus+ garantovaný Realitnou úniou SR, ktorý poskytuje nájomcovi a prenajímateľovi vyššiu bezpečnosť a kvalitu nájomného vzťahu. Viac nájdete na www.realitnaunia.sk/najom-plus.

Pri podpise nájomnej zmluvy sa platí vratný depozit 850€ + nájomné s energiami za prvý mesiac zvýšené o náklady na uzavretie nájmu v sume 1 700€.

KONTAKT:

Mgr. Martina Kohútová

+421 904 220 647

martina.kohutova@calmagroup.sk


Fotogaléria


Lokalita


Kontaktujte nás

{/IF_ACCEPTED_MARKETING_COOKIES} {/IF_ACCEPTED_MARKETING_COOKIES}