Prenájom 3-izbový byt
Zimná, Ružinov

CALMA GROUP ponúka na prenájom moderný, útulný, priestranný 3-izbový byt na Zimnej ulici v Ružinove. Tento byt je výborná voľba pre tých, ktorý hľadajú príjemné bývanie s možnosťou rýchlej dostupnosti aj na pešo, s množstvom zelene a rôznych voľno časových aktivít. Skvelá možnosť aj na prácu z domu nakoľko byt je v tichej lokalite.

VÝMERA: Byt je o celkovej rozlohe 69,49 m2 z toho exteriérová plocha je 4,5m2.

ORIENTÁCIA: JV/SZ

POSCHODIE: Byt sa nachádza na 2/7.

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: Priestranná vstupná chodba po pravej strane sa nachádza spálňa a hosťovská izba prípadne pracovňa, cez chodbu rovno pokračujete do kúpeľne a WC, z chodby po ľavej strany vchádzame do priestrannej miestnosti, ktorá slúži ako obývačka a je prepojená s kuchyňou. Byt disponuje balkónom so vstupom z obývačky.

VYBAVENIE: Byt sa prenajíma kompletne zariadený, kuchyňa disponuje menším jedálenský stolom so 4 stoličkami, kompletným vybavením vrátane všetkých spotrebičov rúra, mikrovlnka, indukčná varná doska, umývačka riadu, digestor, chladnička s mrazničkou a kuchynského príslušenstva. Obývačka je plne vybavená sedačkou, konferenčným stolíkom, TV skriňou s televízorom. Spálňa je vybavená manželskou posteľou s dvoma nočnými stolíkmi, roldorom s množstvom úložného priestoru. Druhá izba je vybavená tiež skriňou nachádzajúcej sa za dverami a posteľ s nočným stolíkom. Kúpeľňa je vybavená sprchovacím kútom, umývadlom so skrinkou a pračkou, WC je súčasťou kúpeľne, ale je predelené stenou takže pôsobí ako oddelené. Priestranná chodba s množstvom úložného priestoru. Byt prešiel celkovou rekonštrukciou v december 2016. Internet je v réžií nájomcu. Momentálne je zriadený predošlými nájomníkmi od Orange, takže je možnosť prepisu alebo vybavenie vlastného podľa svojich predstáv.

BYTOVÝ DOM: rekonštrukcia výťahov a spoločných priestorov (maľovanie) v roku 2014, zateplená bytový dom, vymenené stúpačky v tomto roku 2024, vstupná brána so vstupom na čip, optický internet, kamerový systém.

PARKOVANIE: Voľné státie pri bytovom dome alebo v okolí bytového domu.

LOKALITA: Byt je situovaný vo veľmi dobrej lokalite s kompletnou infraštruktúrou (obchody, kaviarne, reštaurácie, parky, školy, škôlky, ihriská) a krátkou dostupnosťou k zastávkam MHD. Lokalita bytu umožňuje rýchlu dostupnosť do centra ako aj na obchvat.

CENA PRENÁJMU: 900€ (vrátane energií)

Nájomné je 700€/mes. + energie 200€/mes. Pri podpise nájomnej zmluvy sa platí vratný depozit 900€ + nájomné s energiami za prvý mesiac zvýšené o náklady na uzavretie nájmu v sume 1 800€. 

Tento nájom prebieha v režime Nájom plus+ garantovaný Realitnou úniou SR, ktorý poskytuje nájomcovi a prenajímateľovi vyššiu bezpečnosť a kvalitu nájomného vzťahu. Viac informácií nájdete na www.realitnaunia.sk/najom-plus.

KONTAKT:

Mgr. Martina Kohútová

+421 904 220 647

martina.kohutova@calmagroup.sk


Fotogaléria


Lokalita


Kontaktujte nás

{/IF_ACCEPTED_MARKETING_COOKIES} {/IF_ACCEPTED_MARKETING_COOKIES}